Wczytuję dane...
O sklepie

Firma edrobiazgi.pl zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą art. wielobranżowych, upominkowych, dekoracyjnych, drobnym AGD, zabawek, ozdób świątecznych.

Jesteśmy bezpośrednim importerem towarów z Chin, w związku z tym nasza oferta jest atrakcyjna pod względem cenowym, a także dostosowana w zakresie towarów do aktualnego zapotrzebowania kupujących.

Staramy się, aby nasz asortyment był jak najlepiej dopasowany do potrzeb rynku, dzięki długoletniemu doświadczeniu w tej branży. Sprowadzamy towar wysokiej jakości, w dobrej cenie.

W naszej ciągłej sprzedaży oferujemy artykuły wielobranżowe, ciągle poszerzając naszą ofertę. Stale wzbogacamy nasz asortyment nowymi wzorami produktów, by sprostać oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów.

Jesteśmy otwarci na wszystkich klientów oraz na wszelkiego rodzaju propozycje handlowe.

Klienci doceniają nas, jako partnera handlowego ze względu na ekspresową realizację zamówień, szeroki asortyment produktów, niskie ceny i profesjonalną obsługę. Podstawowym celem naszej firmy jest zadowolenie klienta oparte na zaufaniu, profesjonalnej i kompleksowej obsłudze.

Chcemy Państwa zaprosić do zakupów w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy bogaty asortyment, niskie ceny, profesjonalizm i wygodę.

Zapraszamy do zakupów!